Whatsapp: 0532 332 61 92 Email: [email protected]

Hakkımızda

Online Usta Nedir ?
Yoğun iş temposu, günlük koşturtmalar derken, ihtiyaç duyupta yaptırmak istediğimiz bir çok iş için vakit ayıramıyor,ihtiyaçlarımızı sürekli ertelemek zorunda kalıyoruz. Bizler Online Usta olarak çağımızın en temel problemi haline gelen zaman problemini sadece tek bir tıklama ile çözebilme imkanı sunuyoruz, uzun piyasa araştırmaları yapmaya hiç gerek kalmadan, oturduğunuz yerden ücretsiz teklifler alıp,aldıgınız teklifleri birbirleriyle karşılaştırarak en iyi hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz.
Tadilat dekorasyon, iç mimarlık hizmetleri ve bireysel usta hizmetlerinde bir çok sektörde alanının en iyilerini bir arada buluşturan Online Usta, en iyi hizmet garantisi ile yola çıkmıştır. Sizlere daha uygun fiyata daha yüksek kalitede hizmet sunarken uzmanlarımıza ise bu büyük platformda yeni pazar alanları inşa ediyoruz

Online Usta olarak, size usta bulmak ne kolaymış dedirtmek için buaradayız. Geçen zamanda on binlerce müşterimiz zahmete ve masrafa girmeden onlineusta.net’ e girdi ve aradığı en ideal usta'sını en uygun fiyat garantisi ile Online Usta'da buldu.

Kendi ihtiyaçlarımızı karşılama arzusu ile başlayan projemiz bugün tüm İstanbul'a ulaşan bir ağa dönüştü. Online Usta ekibi işinde deneyimi ve güveni ön plana çıkaran, pozitif enerjisi ile sizinle birlikte kocaman bir aile olarak ilerliyoruz.

Teknoloji'nin gücüne inanan uzman ekibimiz, anlaşmalı olduğumuz 700’den fazla usta/firma ile güvenli hizmet vermeyi siz değerli müşterilerimize garanti ediyoruz. Web Site ziyaretcilerimizi mutlu etmenin, mutlu bir ekiple sağlanacağını biliyoruz.

Birlikte Çalışmak İçin

Bizimle İletişime Geçin