Whatsapp: 0532 332 61 92 Email: [email protected]

Online Usta

 • Maaş:
  Uygun
 • Gönderildi
  1 sene önce
 • Kategori:
  Alçıpan Uygulama
 • Son Tarih
  8 Kasım 2017

Onlineusta.net

Yoğun iş temposu, günlük koşturtmalar derken, ihtiyaç duyupta yaptırmak istediğimiz bir çok iş için vakit ayıramıyor,ihtiyaçlarımızı sürekli ertelemek zorunda kalıyorduk. Bizler Online Usta olarak günümüzün en temel problemi haline gelen zaman problemini sadece tek bir tıklama ile çözebilme imkanı sunuyoruz, uzun piyasa araştırmaları yapmaya hiç gerek kalmadan, oturduğunuz yerden ücretsiz teklifler toplayıp,topladığınız teklifleri birbirleriyle karşılaştırarak en iyi hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz.


Tadilat dekorasyon, iç mimarlık hizmetleri ve bireysel usta hizmetlerinde bir çok sektörde alanının en iyilerini bir arada buluşturan Online Usta, en iyi hizmet garantisi ile yola çıkmıştır. Sizlere daha uygun fiyata daha yüksek kalitede hizmet sunarken uzmanlarımıza ise bu büyük platformda yeni pazar alanları oluşturuyoruz.


Online Usta olarak, size usta bulmak ne kolaymış dedirtmek için yıllar önce yola çıktık. Geçen zamanda on binlerce müşterimiz strese ve masrafa girmeden onlineusta.net’ e girdi ve aradığı en ideal usta’sını en uygun fiyat garantisi ile Online Usta’da buldu.

Kendi ihtiyaçlarımızı karşılama arzusu ile başlayan projemiz bugün tüm Türkiye’ye ulaşan bir ağa dönüştü. Online Usta ekibi işinde deneyimi ve güveni ön plana çıkaran, pozitif enerjisi ile sizinle birlikte kocaman bir aile olarak ilerliyoruz.

Teknoloji’nin gücüne inanan uzman ekibimiz, anlaşmalı olduğumuz 700’den fazla usta/firma ile güvenli hizmet vermeyi siz değerli müşterilerimize garanti ediyoruz. Web Site ziyaretcilerimizi mutlu etmenin, mutlu bir ekiple sağlanacağını biliyoruz. Disiplinli ve bir o kadar eğlenceli kültürümüzle sizleri de aramıza bekliyoruz!

Lokasyon

This job has expired.